fbpx

Про компанію

ТОВ «ФК« Респект Будінвест» почала свою діяльність в 2008 році. Основними напрямками діяльності ТОВ «ФК« Респект Будінвест» є надання фінансових послуг по залученню коштів від юридичних і фізичних осіб для фінансування об’єктів будівництва.

ТОВ «ФК« Респект Будінвест» працює на ринку первинної нерухомості м. Харкова з 2008 року і вже встигла заслужити позитивну ділову репутацію. Всі об’єкти, які реалізує ТОВ «ФК« Респект Будінвест» славляться гарною якістю, яке може конкурувати навіть в категорії з об’єктами бізнес-класу. Під час кризи 2008 року будівництва не були заморожені, а повільними темпами продовжували будується.

Компанія має великий досвід роботи з клієнтами

У 2008р. фінансовою компанією «Респект Будінвест» було розпочато реалізацію першого пускового комплексу РК «Молодіжний» (секції 1г, 1д) – трьох секційний, шістнадцяти поверховий житловий будинок, розташований в трьох хвилинах ходьби від станції метро «Олексіївська» по вул.Целіноградська, 48.

У 2010 р фінансовою компанією «Респект Будінвест» було розпочато реалізацію другого пускового комплексу РК «Молодіжний-2» (секції 1а, 1б, 1в) – трьох секційний, шістнадцяти поверховий житловий будинок, розташований в трьох хвилинах ходьби від станції метро «Олексіївська» по вул.Целіноградська, 48.

У 2010 р фінансовою компанією «Респект Будінвест» було розпочато реалізацію підземного паркінгу «Автоград», розташованого по вул.Вернадського, буд.1.

У 2013 р фінансовою компанією «Респект Будінвест» було розпочато реалізацію 1-го пускового комплексу, житлового будинку № 1 «Житловий комплекс« Черемушки », восемнадцатіетажний будинок, розташований в трьох хвилинах ходьби від станції метро« Перемоги »по проспекту Перемоги, 65- Г.

У 2014 р фінансовою компанією «Респект Будінвест» було розпочато реалізацію 2-го пускового комплексу, житлового будинку № 2 «Житловий комплекс« Черемушки-2 », (секції 1,2,3) – трисекційний восемнадцатіетажний будинок, розташований в трьох хвилинах ходьби від станції метро «Перемоги» по проспекту Перемоги, 65-Г.

В даний час розпочато реалізацію нового об’єкта під назвою «Слобожанський квартал» – Пятнадцятиповерховий житловий будинок, який розташований за адресою пр-т Льва Ландау, 156-А.

Чому ми?

Ми враховуємо, що для покупців квартир економ-класу дуже важливі схеми продажів, так як це люди із середнім достатком, і для них величезне значення мають кредити, розстрочки, залікові схеми.

Ви не готові взяти кредит в банку? В цьому випадку ми надамо Вам розстрочку платежу на максимально вигідних для Вас умовах.

Індивідуальний підхід в кожному випадку – це надання гнучкої системи знижок, аж до фіксування ціни. Для нас % – не догма, а тема для обговорення.

Ми готові запропонувати Вам найзручніші варіанти! З нами Вам буде комфортно!

Наши проекты
  • ЖК Слобожанський квартал
  • ЖК Слобожанський квартал 2
  • ЖК Черемушки
  • ЖК Черемушки 2
  • ЖК Молодіжний
  • ЖК Молодіжний 2
  • Комерційна нерухомість
  • Автоград
Call Now Button
Респект Стройинвест

Акция

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ