fbpx

Законодавство

Відповідно до Статуту ФК «Респект Будінвест» може здійснювати наступні види діяльності на підставі

 • ЗУ № 978-IV від 19.06.2003 р " Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з недвіжімостью";
 • ЗУ № 2664-III від 12.07.2001 р " Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових услуг";
 • ліцензійних умов, цивільного та адміністративного кодексу:

 

 1. Залучати кошти довірителів для фінансування об’єктів будівництва та / або здійснювати операції з нерухомістю.
 2. Купувати, набувати у власність акції, облігації, зобов’язання по цінних паперах, випущених будь-яким українським або іноземним юридичною особою або державою.
 3. Здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.
 4. Підбирати потенційних партнерів для укладання договорів та угод.
 5. Надавати супровід, юридичні консультації за рішенням земельних питань, архітектурних проектів, висновків, погоджень архітектурної документації на всіх етапах будівництва.
 6. Купувати частина (частини) і брати участь у створенні та управлінні будь-яким юридичною особою, якщо інше не заборонено законодавством.
 7. Придбавати, відчужувати іншим способом, продавати, здавати чи брати в оренду рухоме і нерухоме майно будь-якого виду (типу), включаючи право оренди та / або придбання земельних ділянок, будинків і споруд (або їх частини), згідно із законодавством.
 8. Набувати майнові та немайнові права і забезпечувати юридичний захист всіх своїх прав та інтересів.
 9. Виступати в ролі позивача і відповідача в будь-яких судах (загальних, господарських, адміністративних, третейських або міжнародних арбітражах), а також укладати мирові угоди.
 10. Видавати, підписувати, виконувати і дисконтувати векселі, коносаменти та інші документи, які можуть бути куплені і які можна поступитися.
 11. Об’єднуватися з будь-якими іншими юридичними особами в об’єднання підприємств, за договором про спільну діяльність, входити в промислово-фінансові групи.
 12. Створювати дочірні підприємства, філії та представництва на території України та інших країн відповідно до законодавства.

Законодавчі акти, що регламентують роботи по перепланувань:

 1. Стаття 100 Житлового Кодексу України.
 2. Закон України про основи містобудування від 16.11.1992г. (Недодержання державних стандартів, норм і правил під час проектування в будівництві).
Call Now Button
Респект Стройинвест

Акция

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ