fbpx

ЖК Черемушки 2

ЖК Черемушки 2 Харків

Хочете придбати житло в хорошому районі міста зі зручним транспортним сполученням і розвиненою інфраструктурою? Тоді вас, безсумнівно, зацікавить можливість купити квартиру в Харкові на Олексіївці. Саме в цьому жвавому і не дуже віддаленому від центру районі розташований сучасний житловий комплекс «Черемушки 2». Вашій увазі пропонуються одно- і двокімнатні квартири загальною площею від 44 до 85 м2.

жк черемушки 2 новостройка харьков

  • Адреса об’єкта: просп. Перемоги 65-Г
  • Девелопер: ТОВ «ФК« Респект Будінвест »
  • Замовник: ТОВ «Планета Буд»
  • Генпідрядник: ТОВ «СК« ФОРТ-ПОСТ »
  • Клас житла: економ
  • Термін здачі об’єкту: 2-й пусковий комплекс, житловий будинок №2 – серпень 2019 р.

Особливості проекту ЖК Черемушки 2

ЖК «Черемушки-2» – трисекційний, восемнадцатіетажний з підвальним поверхом.

На 2-17 поверхах житлового будинку розташовані житлові квартири. У кожній секції по 6 квартир на поверсі (Секція №1 – 4 однокімнатних та 2 двокімнатних; Секція №2 – 3 однокімнатних, 2 двокімнатних, 1-трикімнатна; секція № 3-4 однокімнатних та 2 двокімнатних).

Кількість квартир у другому пусковому комплексі ЖК «Черемушки» – 288 квартир. З них:

На першому поверсі житлового будинку запроектовані об’єкти під комерційні приміщення: приміщення стоматології, нотаріуса, банку, салону краси, два непродовольчих магазину. Вісімнадцятий поверх займають творчі майстерні.

жк черемушки 2Паркінг: підземна автостоянка на 39 машиномісць

У п’яти хвилинах ходьби від житлового комплексу знаходиться станція метро «просп. Перемоги ».

Зовнішні стіни, виконані з пористих блоків, по комфортності наближаються до дерев’яних і мають високу здатність поглинання звуку, а також забезпечує максимальну ефективність по теплопровідності.

Для забезпечення схоронності тепла встановлюються енергозберігаючі вікна.

Прийнята горизонтальна прихована система трубопроводів опалення в квартирах, яка забезпечує найбільш оптимальний розподіл температури в приміщенні. Для підтримки постійного напору в системі водопостачання встановлюються автоматично включаються насоси.

Енергопостачання житлового комплексу забезпечується за другою категорією. На розподільні щити, встановлені в кожній квартирі, заводиться провід великого перерізу, що дозволить експлуатувати достатню кількість побутової техніки.

Забезпечується телефонізація будинку з можливістю підключення інтернету та TV.

Call Now Button
Респект Стройинвест

Акция

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ