fbpx

ЖК Молодіжний 2

ЖК Молодіжний 2 Харків

ЖК Молодіжний 2 вже зданий, і в ньому, як і в ЖК Молодіжний, щасливо і комфортно живуть задоволені люди.

 • Адреса об’єкта: вул.Целіноградська, 48
 • Девелопер: ТОВ «ФК« Респект Будінвест »
 • Замовник: ТОВ «СК« ФОРТ-ПОСТ »
 • Генпідрядник: ТОВ «СК« ФОРТ-ПОСТ »
 • Клас житла: економ
 • Термін здачі об’єкта: будинок зданий в 2013 році

Поверховість: загальне число поверхів – 16, з них житлових – 15. 1-й і цокольний поверхи є комерційними приміщеннями. Їх займають магазини, салон краси а також офісні приміщення

Площа об’єкта: площа ділянки – 0,8431 га, площа забудови – 893,02 м2.

Паркінг: прибудинкова парковка.

Транспортна розв’язка: житловий комплекс «Молодіжний 2» знаходиться в 2-х хвилинах від ст. м. Алекссевская, поблизу зупинок маршрутних таксі та тролейбусів

Інфраструктура: житловий комплекс «Молодіжний 2» знаходиться в Олексіївському житловому масиві, один з найбільш розвинених районів м.Харкова з потужною інфраструктурою, яка включає в себе дошкільні, середньо-освітні та вищі навчальні заклади, лікувальні установи, безліч точок торгового напряму, зокрема міні і гіпер-маркети.

Квартиры в ЖК Молодежном 2Особливості будови житлового комплексу

Новобуд ЖК «Молодіжний» 2 був побудований і зданий в експлуатацію в 2013 році. Серед особливостей комплексу виділяють його територіальне розташування одному з районів з найбільш розвиненою інфраструктурою в Харкові, прийнятну вартість квартир і зручне планування РК «Молодіжний».

Ціни на квартири в ЖК «Молодіжний»

Новобуд має 15 житлових поверхів, на яких розташовано понад 200 квартир, що відрізняються за площею і, відповідно, вартості. Кількість житлових приміщень, доступних для продажу постійно зменшується, і для уточнення інформації про наявність цікавить вас, потрібно зв’язатися з нашими менеджерами. Зробити це можна зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном.

Обговорити більш детально деталі угоди можна приїхавши в офіс компанії, розташований за адресою вул. Чернишевська 13. Наші менеджери допоможуть вибрати і купити квартиру в новобудові в Харкові, яка відповідає вашим потребам і побажанням за ціною.

Однокімнатні квартири в ЖК «Молодіжний 2»

Квартирні планування в ЖК «Молодіжний» служать еталоном комфортності і раціональності використання простору. Загальна площа розташованих в будинку однокімнатних квартир варіюється від 38 до 55 квадратних метрів в залежності від особливостей планування. Стандартна квартира складається з декількох окремих зон (кімнат) які можна класифікувати за функціональними критеріями. Сюди входять:

 • Коридор, загальна площа якого може складати від 3 до 8 м. кв.
 • Ванна кімната, площею від 4 до 6 м. кв.
 • Кухня, розмірами від 11 до 16 кв. м.
 • Кімната, загальною площею від 17 до 22 кв. м.
 • Також в залежності від планування у квартирі можуть бути присутніми один-два балкона, що виходять їх кухні та кімнати або тільки кімнати.

Купить квартиру в ЖК Молодежном 2Продаж квартири в «Молодіжний 2» з двома і трьома кімнатами

У ЖК «Молодіжний 2» купити квартиру можна і з двома і трьома кімнатами. Площа приміщень складає від 71 до 117 квадратних метрів і залежить від кількості кімнат і їх розташування. Просторі квартири обов’язково вміщують в себе дві-три окремі кімнати, кухню, місткий коридор, роздільний санвузол, балкони. Трикімнатні квартири обов’язково мають три окремі санвузли.

Квартири в новобудові «Молодіжний 2» мають все необхідне для комфортного проживання людини. Стіни будинку мають звуковбирну функцію, з вікон відкривається прекрасний вид на місто.

Власні парковки ЖК «Молодіжний»

ЖК має власну прибудинкову парковку, де всі мешканці будинку можуть залишати свої автомобілі. Власнику квартири в ЖК «Молодіжний» Харків 2 не потрібно хвилюватися за збереження свого автомобіля.

Переваги придбання квартири в новобудові на Олексіївці Харкова

У ЖК «Молодіжний 2» ціни на квартири повністю відповідають високій якості приміщень. Серед ще не названих переваг покупки квартири в даному ЖК можна виділити:

 • Екологічність. У розпорядженні ЖК є власна трансформаторна підстанція, що дозволяє оптимально витрачати електроенергію, відповідно до потреб мешканців.
 • Теплоізоляція. Стіни будинку побудовані з міцних матеріалів, що виконують тепло- і звукоізоляційні функції. Також всі вікна в будинку є металопластиковими, що додатково сприяє збереженню тепла.
 • Урбанізованість. Район, в якому розташований РК, має дуже живу інфраструктуру. Поруч знаходяться торгово-розважальні центри, навчальні заклади кожної з можливих ступенів акредитації, а також лікувальні установи.

Оформлення угоди з купівлі квартири

Компанія «Респект Будінвест» гарантує наявність усіх необхідних для продажу документів на квартиру і надає своїм клієнтам допомогу в оформленні документації. Таким чином, покупка здійснюється в найкоротші терміни. Після оформлення угоди і здійснення оплати вартості квартири новонабутий власник зможе відразу ж оселитися в приміщенні або використовувати його для інших цілей, які не заборонені законодавством України.

Call Now Button
Респект Стройинвест

Акция

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ