Фінансова компанія ТОВ «ФК «Респект Будінвест» пропонує придбати квартири у нових будинках (будівлях) від забудовника за найкращими цінами в Харкові.  Хочете отримати консультацію — телефонуйте нам (067) 540-88-38 або приходьте до нас в офіс, за адресою р. Харків, вул. Чернишевська 13, офіс 405а.

Продаж квартир в новобудовах Харкова

Квартири в новобудовах
Однокімнатні квартири
Квартири в новобудовах
Двокімнатні квартири
Квартири в новобудовах
Трикімнатні квартири

Квартири в новобудовах Харкова на сьогоднішній день можна вважати одним з найпопулярніших видів житла. В основному можливість покупкиквартиры в новостройкена Олексіївці розглядають молоді пари, які починають жити самостійно, окремо від своїх батьків, або ж студенти, які щороку приїжджають з різних країн і міст для отримання освіти в Харкові. Продаж квартир, які ми пропонуємо, орієнтована на покупців, які дещо обмежені грошовими коштами, але мають можливість приобрестижилье економ класу.

Пропонуємо доступне житло у житловому комплексі від забудовника — «Черемушки» на Олексіївці. Черемушки — це два будинки економ класу, в яких є можливість покупки комфортних, доступних і затишних квартир.

Продажа квартир от застройщика в Харькове

У даному житловому комплексі багато переваг! Зовнішні стіни будинку виконані з ніздрюватих блоків, що по комфортності прирівнюється до дерев’яного будинку. В кожній квартирі встановлені сучасні електричні щити, завдяки яким мешканці можуть використовувати досить потужні електроприлади. Житловий комплекс «Черемушки» буде телефонізовано і забезпечена можливістю підключення інтернету і телебачення.

Ціна на квартири в новобудовах Харкова [переваги наших пропозицій]

Вартість реалізованих на ринку нерухомості міста жив площ досить різниться. Пропоновані нами об’єкти власності вигідно конкурують з іншими забудовниками. Ми з задоволенням вам допоможемо підібрати і купити квартиру за оптимальною ціною! Є і ще ряд переваг, які можуть зацікавити тих, хто бажає купити квартиру в новобудові на Олексіївці. Один з найбільш важливих моментів полягає в тому, що можна взяти розстрочку на придбання квартири в будинку економ класу «Черемушки». За більш детальною інформацією щодо продажу квартир від забудовника Харкова Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам по телефону 766-45-90 (91).

Квартири в новобудовах

Вибравши для себе квартиру в Черемушках, Ви купуєте не тільки комфортну квартиру, але ще й багато переваг, які роблять новобуд на Олексіївці неповторним! Житловий комплекс, збудований з використанням передових технологій будівництва та володіє високими характеристиками енергоефективності. Для будівництва використовуються тільки якісні і сучасні будівельні матеріали. Будинок має свій двір з дитячим майданчиком та підземним паркінгом.

Комплекс, в якому можна знайти для себе квартиру на будь-який смак і гаманець, розташований у районі міста Харкова – на Олексіївці. Таким чином, вам буде доступна прекрасна інфраструктура і потужна транспортна розв’язка. До нової станції метро Проспект Перемоги всього 10 хвилин ходьби, а до центру на громадському транспорті всього 10-15 хвилин.

Необхідно відзначити, що всі варіанти планувань квартир, які представлені на нашому сайті, пропонуються Вам не агентством нерухомості, а, безпосередньо від забудовника, а значить, Вам не доведеться переплачувати за вподобану квартиру. Телефонуйте нам, щоб дізнатися ціни на квартири в новобудовах Харкова, а також і те, як можна їх придбати!

Квартири на Салтівці в споруджуваному ЖК Слобожанський квартал

СК «Слобожанський квартал» зводиться поруч з перехрестям – проспектів Льва Ландау та Ювілейного. Розташування 15-поверхової новобудови на Салтівці – дуже зручний і дозволяє швидко і без пересадок дістатися в будь-який район Харкова.

Зведений комплекс економ класу за адресою пр-т Льва Ландау 156-А має в проекті 15 поверхів, кожен з яких розділений на дві секції. 1 і 15-й – відносяться до приміщень комерційного призначення. На першому передбачається розміщення офісів з необхідними комунікаціями, конференц-залами та паркуванням. Верхній, 15-й призначений для творчих майстерень. Тут зможуть зручно розташуватися архітектори і художники.

Житлові квартири розташовані з 2 по 14 поверхи. Проект пропонує розміщення тут одне-, двох— і трикімнатних квартир площею від 52 до 121 м. кв.

ЖК «Слобожанський квартал» пропонує купити новобудову на Салтівці в зручному місці, з розвиненою інфраструктурою. Площа квартир, їх розташування і планування дозволять відчути комфорт повною мірою в самому облаштованому житловому масиві Харкова.

Новобудова на Олексіївці – “Черемушки” [особливості об’єкта]

Будівля житлового будинку являє собою 16-ти поверховий об’єкт складної конфігурації, що складається з шести секцій, з’єднаних двоповерхової вставкою офісних приміщень, розташованих над аркою проїзду. Будівництво будинку виконується двома пусковими комплексами – по 3 секції в кожному. Житлова частина будівлі розміщується з 2-го по 16-й поверх. Висота житлових поверхів – 3 м (від рівня підлоги поверху до рівня підлоги наступного поверху). У кожній квартирі є балкони і лоджії.

В цокольному та першому поверхах розташовані вбудовано-прибудовані приміщення комерційного призначення, офісні приміщення та молодіжний спортивно-розважальний центр, салон краси. В підвальній частині запроектовано технічне підпілля для прокладки інженерних комунікацій. Кожна блок-секція оснащена вертикальним транспортом: два ліфти вантажопідйомністю 400 кг і 1000 кг.