ЖК Молодіжний 2

Новобудова ЖК Молодіжний 2

ЖК Молодіжний 2 вже зданий, і в ньому, як і в ЖК Молодіжний, щасливо і комфортно живуть люди.

ЖК Молодіжний 2
 • Адреса об’єкта: вул. Целіноградська, 48
 • Девелопер: ТОВ «ФК «Респект Будінвест»
 • Замовник: ТОВ «СК «ФОРТ-ПОСТ»
 • Генпідрядник: ТОВ «СК «ФОРТ-ПОСТ»
 • Клас житла: економ
 • Термін здачі об’єкту: будинок зданий в 2013 році
 1. Поверховість: загальна кількість поверхів — 16, з них житлових — 15. 1-й та цокольний поверхи є комерційними приміщеннями. Їх займають магазини, салон краси, а також офісні приміщення.
 2. Площа об’єкта: площа ділянки — 0,8431 га, площа забудови — 893,02 м2.
 3. Паркінг: прибудинкова парковка.
 4. Транспортна розв’язка: житловий комплекс «Молодіжний 2» знаходиться в 2-х хвилинах від ст. м. Алекссевская, поблизу зупинок маршрутних таксі та тролейбусів
 5. Інфраструктура: житловий комплекс «Молодіжний 2» знаходиться в Олексіївському житловому масиві, один з найрозвиненіших районів р. Харкова з потужною інфраструктурою, яка включає в себе дошкільні, середньо-освітні та вищі навчальні заклади, лікувальні установи, безліч точок торгового спрямування, зокрема міні-та гіпермаркети.
ЖК Молодіжний 2

Особливості будови житлового комплексу

Новобудова ЖК «Молодіжний» 2 був побудований і зданий в експлуатацію в 2013 році. Серед особливостей комплексу виділяють його територіальне розташування одному з районів з найбільш розвиненою інфраструктурою в Харкові, прийнятну вартість квартир і зручне планування ЖК «Молодіжний».

Ціни на квартири в ЖК «Молодіжний»

Новобуд має 15 житлових поверхів, на яких розташовано більше 200 квартир, що відрізняються за площею і, відповідно, вартості. Кількість житлових приміщень, доступних для продажу постійно зменшується, і для уточнення інформації про наявність квартири, яка цікавить вас потрібно зв’язатися з нашими менеджерами. Зробити це можна зателефонувавши за вказаним на сайті телефоном.

Обговорити більш докладно деталі угоди можна приїхавши в офіс компанії, розташований за адресою вул. Чернишевська 13. Наші менеджери допоможуть вибрати і купити квартиру в новобудові в Харкові, яка відповідає вашим потребам та побажанням за ціною.

Однокімнатні квартири в ЖК «Молодіжний 2»

Квартирні планування в ЖК «Молодіжний» служать еталоном комфортності та раціональності використання простору. Загальна площа розташованих в будинку однокімнатних квартир варіюється від 38 до 55 квадратних метрів, залежно від особливостей планування. Стандартна квартира складається з декількох окремих зон (кімнат) які можна класифікувати за функціональними критеріями. Сюди входять:

 • Коридор, загальна площа якого може становити від 3 до 8 м. кв.,
 • Ванна кімната, площею від 4 до 6 м. кв.
 • Кухня, розмірами від 11 до 16 кв. м.
 • Кімната, загальною площею від 17 до 22 кв. м.
 • Також в залежності від планування в квартирі можуть бути один-два балкони, що виходять їх кухні і кімнати або тільки кімнати.
ЖК Молодіжний 2

Продаж квартири в «Молодіжний 2» з двома і трьома кімнатами

У ЖК «Молодіжний 2» купити квартиру можна і з двома і трьома кімнатами. Площа приміщень становить від 71 до 117 квадратних метрів і залежить від кількості кімнат і їх розташування. Просторі квартири обов’язково вміщують дві-три окремі кімнати, кухню, великий коридор, роздільний санвузол, балкони. Трикімнатні квартири обов’язково мають три окремих санвузла.

Квартири в новобудові «Молодіжний 2» мають все необхідне для комфортного проживання людини. Стіни будинку мають звуковбирну функцію, з вікон відкривається прекрасний вид на місто.

Власні паркування ЖК «Молодіжний»

ЖК має власну прибудинкову парковку, де всі мешканці будинку можуть залишати свої автомобілі. Власнику квартири в ЖК «Молодіжний» Харків 2 не потрібно хвилюватися за збереження свого автомобіля.

ЖК Молодіжний 2

Переваги придбання квартири в новобудові на Олексіївці Харкова

У ЖК «Молодіжний 2» ціни на квартири повністю відповідають високій якості приміщень. Серед ще не названих переваг покупки квартири в даному ЖК можна виділити:

 • Екологічність. У розпорядженні ЖК є власна трансформаторна підстанція, що дозволяє оптимально витрачати електроенергію, відповідно до потреб мешканців.
 • Теплоізоляція. Стіни будинку побудовані з міцних матеріалів, виконують тепло – і звукоізоляційні функції. Також всі вікна в будинку є металопластиковими, що додатково сприяє збереженню тепла.
 • Урбанізованість. Район, в якому розташований ЖК, має дуже живу інфраструктуру. Поруч знаходяться торгово-розважальні центри, навчальні заклади кожної з можливих ступенів акредитації, а також лікувальні установи.

Оформлення угоди купівлі квартири

Компанія «Респект Будінвест» гарантує наявність всіх необхідних для продажу документів на квартиру та надає своїм клієнтам допомогу в оформленні документації. Таким чином, купівля здійснюється в найбільш короткі терміни. Після оформлення угоди та проведення оплати вартості квартири новообретенный власник зможе відразу ж оселитися в приміщенні або використовувати його для інших цілей, які не заборонені законодавством України.