ТОВ «ФК «Респект Будінвест» розпочало свою діяльність у 2008 році. Основними напрямками діяльності ТОВ «ФК «Респект Будінвест» є надання фінансових послуг по залученню коштів від юридичних і фізичних осіб для фінансування об’єктів будівництва.

ТОВ «ФК «Респект Будінвест» працює на ринку первинної нерухомості м. Харкові з 2008 року і вже встигла заслужити позитивну ділову репутацію. Всі об’єкти, які реалізує ТОВ «ФК «Респект Будінвест» славляться гарною якістю, яке може конкурувати навіть у категорії з об’єктами бізнес — класу. Під час кризи 2008 року будівництва не були заморожені, а повільними темпами продовжували будується.

Компанія має великий досвід роботи з клієнтами

У 2008 р. фінансовою компанією «Респект Будінвест» була розпочата реалізація першого пускового комплексу ЖК «Молодіжний» (секції 1г,1д) — трьох секційний , шістнадцяти поверховий житловий будинок, розташований в трьох хвилинах ходьби від станції метро «Олексіївська» по вул. Целіноградській,48.

У 2010 р. фінансовою компанією «Респект Будінвест» була розпочата реалізація другого пускового комплексу ЖК «Молодіжний-2» (секції 1а,1б,1в)- трьох секційний , шістнадцяти поверховий житловий будинок, розташований в трьох хвилинах ходьби від станції метро «Олексіївська» по вул. Целіноградській,48.

У 2010 р. фінансовою компанією «Респект Будінвест» була розпочата реалізація підземного паркінгу «Автоград», розташованого по вул. Вернадського,д. 1.

У 2013 р. фінансовою компанією «Респект Будінвест» була розпочата реалізація 1-го пускового комплексу, житлового будинку № 1 «Житловий комплекс «Черемушки», восемнадцатиэтажный будинок, розташований в трьох хвилинах ходьби від станції метро «Перемоги» по проспекту Перемоги, 65-Р.

У 2014 р. фінансовою компанією «Респект Будінвест» була розпочата реалізація 2-го пускового комплексу, житлового будинку № 2 «Житловий комплекс «Черемушки-2», (секції 1,2,3) — трисекційний восемнадцатиэтажный будинок, розташований в трьох хвилинах ходьби від станції метро «Перемоги» по проспекту Перемоги, 65-Р.

У 2017 г. фінансовой компанією «Респект Будінвест» було розпочато реалізацію житлового комплексу «Слобожанський квартал» (секція А, секція Б), двохсекційного 15-ти поверхового житлового будинку, який розташований в 15 хв. ходьби від ст. м. Ак. Барабашово, за адресою: пр. Льва Ландау, 156А.

У 2018 г. фінансовой компанією «Респект Будінвест» було розпочато реалізацію житлового комплексу «Слобожанський квартал-2» (секція 1,2,3,4), чотирьохсекційний 16-ти поверховий житловий будинок, який розташований в 15 хв. ходьби від ст. м. Ак. Барабашово, за адресою: пр. Ландау Льва, 180.

Чому ми?

Ми враховуємо, що для покупців квартир економ-класу дуже важливі схеми продажів, так як це люди із середнім статком, і для них величезне значення мають кредити, розстрочки, залікові схеми.

Ви не готові взяти кредит в банку? У цьому випадку ми надамо Вам розстрочку платежу на максимально вигідних для Вас умовах.

Індивідуальний підхід у кожному випадку — це надання гнучкої системи знижок, аж до фіксування ціни. Для нас % — не догма, а тема для обговорення.

Ми готові запропонувати Вам найбільш зручні варіанти! З нами Вам буде комфортно!