fbpx

Автоград

Продаж підземного паркінгу

Відповідаємо на основне питання: за скільки можна купити паркінг? Вартість одного паркомісця в підземному паркінгу від 9 000 $.

Сучасний підземний паркінг – Автоград

Де залишити автомобіль на ніч? Питання це для жителя Харкова, на жаль, все частіше залишається без відповіді. Зі збільшенням достатку жителів міста зростає і число автомобілів. А дорожня інфраструктура залишається колишньою. Все менше місць під стоянки, все більше – неправильно припаркованих машин, залишених навіть не на кілька годин, а на кілька днів. Чи можна вирішити цю проблему? Практика великих українських міст показує: чим більше автомобілів виїжджає на вулиці, тим менше місць для зберігання і стоянки залишається, і тим вони дорожче. У такій ситуації підземний паркінг з простим паркувальним місцем виявляється безцінним.

Сьогодні у автовласників є можливість купити паркінг в підземному комплексі зі зручним заїздом, опаленням, сигналізацією. Це надійно охороняється, яка знаходиться аж ніяк не під відкритим небом, а в будівництві, захищеної залізобетонними стінами і надійними замками.

продажа паркингаКупівля паркінгу буде хорошим рішенням як для автомобіліста, так і для інвестора. У поточних умовах продаж підземного паркінгу принесе вигоду в розмірі 20-40% від суми, витраченої на покупку місця. Здача в оренду автостоянки дасть ще більш високий прибуток.

Не знаєте де купити паркінг?

Підземні гаражі на даний момент в Харкові зустрічаються ще досить рідко. Але перші комплекси ви можете оцінити особисто. Зокрема, компанія «Респект Будінвест» пропонує вашій увазі гараж-стоянку «Автоград» – сучасний, зручний підземний паркінг, обладнаний усіма необхідними комунікаціями і системою пожежної безпеки.
«Автоград» дозволить вам:

  • Залишати машину в зручному для під’їзду місці – на Вернадського, 1. Неподалік від будівлі розташовано декілька зупинок громадського транспорту, є можливість викликати таксі або дістатися до будинку пішки;
  • Без труднощів пережити зиму. Підземний гараж підключений до центрального водяного опалення, стіни утеплені, конденсат всередині, завдяки особливій конструкції стін, не затримується;
  • Залишати машину в абсолютно безпечному місці. Крім стандартних заходів з охорони території, в комплексі працює система автоматичного гасіння пожежі та сигналізація. Можлива установка і додаткового обладнання.

Місця в «Автограді» на даний момент вільно продаються. Площа кожного з них становить 15-21 квадратних метрів, вартість – 9000 $ і 10000 $ відповідно. Місця відокремлені один від одного розміткою.

куплю место паркингеБудівництвом підземного гаража займалася компанія ТОВ «СК«Форт-Пост». Замовником є ВАТ «Харківський науково-технологічний комплекс». Споруда підключена до електрики, системи холодного водопостачання, передбачена природна припливно-витяжна вентиляція.

Що потрібно для покупки підземного гаража

  • Зверніться до менеджерів компанії «Респект Будінвест»;
  • Виберіть оптимальний варіант (представлені місця різної площі та вартості);
  • Зберіть необхідні документи для здійснення покупки.

У разі, якщо купити підземний гараж ви хочете як приватна особа, вам необхідно надати менеджеру компанії «Респект Будінвест» паспорт та ідентифікаційний код. Якщо продаж паркінгу цікавить представника будь-якої організації, необхідно зібрати низку паперів, включаючи копії установчих документів, довіреність на особу, що представляє компанію, і дані про керівника.

Зверніться в компанію «Респект Будінвест», якщо вам потрібно продаж або оренда паркінгу в Харкові. Крім «Автоград» девелопер може запропонувати ряд інших варіантів, а так же квартири в новобудовах Харкова.

Call Now Button
Респект Стройинвест

Акция

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ