ЖК Черемушки 2

Новобудова ЖК Черемушки 2

Хочете придбати житло в хорошому районі міста зі зручним транспортним сполученням і розвиненою інфраструктурою? Тоді вас, безсумнівно, зацікавить можливість купити квартиру в Харкові на Олексіївці. Саме у цьому жвавому і не надто віддаленому від центру районі розташований сучасний житловий комплекс «Черемушки 2». Вашій увазі пропонуються одно – і двокімнатні квартири загальною площею від 44 до 85 м2.

ЖК Черемушки 2

ЖК Черемушки 2
  • Адреса об’єкта: просп. Перемоги, 65-Р
  • Девелопер — ТОВ «ФК «Респект Будінвест»
  • Замовник — ТОВ «Планета Буд»
  • Генпідрядник — ТОВ «СК «ФОРТ-ПОСТ»
  • Клас житла — економ
  • Термін здачі об’єкта: 2-й пусковий комплекс, житловий будинок №2 — august 2019 р.

Особливості проекту ЖК Черемушки 2

ЖК «Черемушки-2» – трисекційний, восемнадцатиэтажный з підвальним поверхом.

На 2-17 поверхах житлового будинку розташовані житлові квартири. У кожній секції по 6 квартир на поверсі (Секція №1 – 4 однокімнатних та 2 двокімнатних; Секція №2 – 3 однокімнатних, 2 двокімнатних, 1-трикімнатна; секція № 3-4 однокімнатних та 2 двокімнатних).

Кількість квартир у другому пусковому комплексі РК «Черемушки» — 288 квартир. З них:

  • 176 однокімнатних квартир площею від 47 кв.м. до 51 кв. м.
  • 96 двокімнатних квартир площею 58 кв. м. до 80 кв. м.
  • 16 трикімнатних квартир площею 124 кв. м.

На першому поверсі житлового будинку запроектовані об’єкти під комерційні приміщення: приміщення стоматології, нотаріуса, банку, салону краси, два непродовольчих магазину. Вісімнадцятий поверх займають творчі майстерні.

ЖК Черемушки 2

У п’яти хвилинах ходьби від житлового комплексу знаходиться станція метро «просп. Перемоги».

Зовнішні стіни, виконані з ніздрюватих блоків, по комфортності наближаються до дерев’яних і володіють високою здатністю поглинання звуку, а також забезпечує максимальну ефективність по теплопровідності. Для забезпечення збереження тепла встановлюються енергозберігаючі вікна.

Прийнята горизонтальна прихована система трубопроводів опалення в квартирах, яка забезпечує найбільш оптимальне розподіл температури в приміщенні. Для підтримання постійного тиску в системі водопостачання встановлюються автоматично включаються насоси.

Енергопостачання житлового комплексу забезпечується за другої категорії. На розподільні щити, встановлені в кожній квартирі, заводиться провід великого перерізу, що дозволить експлуатувати достатню кількість побутової техніки. Забезпечується телефонізація будинку з можливістю підключення інтернету і TV.