Італійська, або як його ще називають середземноморський, дизайн інтер’єру зобов’язаний своєю умиротворенням місцем свого народження – сонячному італійському “сапожку”. Для цього напряму в першу чергу характерне використання натуральних матеріалів: дерева, шкіри, каменю. А сам стиль буквально просочений багатими традиціями, дихає простотою і затишком.


Особливості середземноморського дизайну в квартирі

Кожна, навіть сама незначна, деталь інтер’єру укладає в собі легке відчуття присутності руки майстра, бо італійці не шкодують ні грошей, ні часу на пошук меблів і декору ручної роботи. Цінуються також всілякі предмети старовини і мистецтва.

Завдяки цьому в квартирі досягається атмосфера справжнього затишку. Основними матеріалами італійського стилю, безумовно, є дерево і камінь. Камінь використовують для стилізації приміщення під необроблену кам’яну кладку типову для прибережних будинків Італії. Підлоги ж і стільниці прийнято оформляти, використовуючи мармур і мозаїку. Дерево не менш важливий елемент італійського стилю. Велику популярність здобули собі міцні породи – дуб, осика, ясен, часто розкриті лаком або пофарбовані.

Читайте статті про дизайн та ремонт квартир.

Ці матеріали в поєднанні з кованим залізом і натуральною шкірою знаходять широке застосування не тільки у створенні масивної, присадкуватою меблів, але і в оформленні стін і навіть стелі.

Кольору при створенні італійського стилю слід використовувати теплі, сонячні. Чудово поєднуючись з рослинами, і дрібними елементами декору вони створюють цілісний італійський стиль.

Средний рейтинг
No rating yet