Вважається, що від того, як пройде новорічна ніч, залежить весь наступний рік. Тому ми прагнемо оточити себе приємними людьми, накрити щедрий стіл і створити в будинку позитивний настрій. Останнє досягається, в тому числі, за допомогою різних прикрас: ялинки, гірлянд і мішури.

Але як бути, якщо частина святкових атрибутів приїлася за довгі роки, а хочеться, щоб будинок став особливим, не схожим на інші? Ми зібрали кілька порад, як прикрасити квартиру на Новий 2021 рік своїми руками і отримати яскравий, новорічний дизайн і затишок.

Розташування іграшок

Ялинку встановлюють майже в кожному будинку і цьому приділяється особлива увага. Дерево, перевантажена великою кількістю різноманітних іграшок, дощу і мішури, виглядає наляписто. Тому потрібно розібратися як правильно прикрасити новорічну ялинку. Колір прикрас та їх розташування краще продумати заздалегідь.

Переберіть свою щорічну колекцію подалі. Можливо, за рік її частина втратила вигляд або розкололася. Від таких предметів краще позбутися.

Хаотично розвішані кулі, будиночки і шишки виглядають не дуже привабливо. Цікавіший варіант, коли іграшки впорядковані. Наприклад, висять вертикальними або горизонтальними ланцюжками, в кожній з яких — прикраси однієї форми або кольору. Головне, не перестаратися. Дизайнери вважають оптимальним не більше п’яти видів і відтінків іграшок. Щоб об’єднати їх одним мотивом, можна пов’язати однакові стрічки.

Як прикрасити квартиру на Новий рік
Новорічна ялинка

Реставрація іграшок

В старі і дорогі серцю, але побляклі, фігурки можна вдихнути нове життя. Наприклад, перемалювати тонкою кистю особа Діду Морозу або сніговику, а на кульці замість стершейся сніжинки зобразити щось інше.

Якщо нанести контур клеєм і присипати його дрібними блискітками, вийде дуже свіжо і сучасно. Намистини, паєтки, фарби, що світяться в темряві, і ваша фантазія допоможуть створити справжні шедеври.

Як прикрасити квартиру на Новий рік
Прикраса новорічних іграшок своїми руками

Колірна гамма

Перш ніж приступити до роботи, необхідно вибрати колір прикрас. Він повинен гармоніювати з рештою обстановкою і не виглядати чужорідно.

Найкраще взяти на озброєння відтінки, властиві символу майбутнього року. У 2021-му ми чекаємо Білого Металевого Бика, його колір коричневий, золотистий, білий, а також оранжевий і жовтий. Тільки не варто використовувати їх всі разом. Велика кількість яскравих фарб збиває з пантелику і швидко стомлює. Двох (максимум трьох) кольорів буде цілком достатньо.

Як прикрасити квартиру на Новий рік
Новорічна ялинка в стилі символу 2021 року

Новорічний інтер’єр

Створюючи в квартирі святковий антураж, ми зазвичай довіряємо свої уявлення про прекрасне і фінансові можливості. У цій справі немає жорстких рамок і чітких інструкцій. Однак, прислухатися до порад прикрашення квартири на Новий рік зайвим не буде.

При виборі відтінку прикрас дизайнери рекомендують враховувати колірне рішення конкретного приміщення. Новорічне оформлення інтер’єру може бути, як «співзвучним» йому, так і контрастним. Якщо ви вирішили використовувати елементи «під золото», обмежтеся двома-трьома великими предметами. Вони стануть акцентом, а інші деталі доповнять їх, надавши святкового інтер’єру завершений вигляд.

Як прикрасити квартиру на Новий рік
Один з варіантів новорічного інтер’єру

Кімнати в новорічному вбранні

Для прикраси кімнат до Нового року підійдуть вази або кошик з ялиновими гілками, на які можна повісити цукерки і маленькі мандарини. Вони подарують будинку неповторний аромат нового року. Горшкові рослини можна прикрасити невеликими ялинковими іграшками, ватою або блискітками.

Гірлянди і мішура — швидкий і недорогий спосіб прикрасити квартиру. Різнокольорові лампочки, розташовані по периметру вікна або під стелею, дадуть м’який загадковий світ. Двері в обрамленні мішури будуть виглядати незвично. А якщо закріпити її по верхньому краю дверних і віконних прорізів, вона буде повільно погойдуватися від руху повітря, виблискуючи і переливаючись.

Для прикраси кімнат можна використовувати будь-які підручні матеріали і предмети:

  • бантики;
  • штучні квіти;
  • дрібні іграшки;
  • гроно з легких кульок;
  • гірлянда;
  • фігурки;
  • вата;
  • листівки;
  • сніжинки з паперу;
  • прикраса “дощик”.

А вже як їх розмістити, підкаже тільки ваша уява. Тільки уникайте важких або предметів, що б’ються, щоб ніхто з домочадців не постраждав.

Пропонуючи варіанти, з новорічного прикрашання квартири, дизайнери радять не забувати про вікна. Наприклад, розмістити на підвіконні підсвічування, фігурки Діда Мороза і Снігуроньки, «сніг» з вати. Чи розписати фарбами скло, приклеїти вирізані з паперу сніжинки, листівки з новорічною тематикою. А дощик, закріплений в отворі у вигляді шторки, буде відкидати красиві відблиски.

Як прикрасити квартиру на Новий рік
Прикрашання кімнат до Нового року

Вінки на двері

Різдвяний вінок на вхідні двері — це свіжа традиція, що прийшла до нас недавно і ринок швидко відреагував на попит. Перед святами магазини пропонують такий вибір вінків, що розбігаються очі. Але якщо є бажання, його нескладно виготовити самостійно.

В якості матеріалів підійдуть живі гілки та їх імітація. З них формується основа, яка кріпиться на металевий або картонний каркас. Слідкуйте за тим, щоб він не просвічував крізь гілки. Потім в хід йде декор. Це може бути що завгодно: стрічки та клаптики, намиста і гудзики, горіхи і шишки, ягоди і фрукти.

Як прикрасити квартиру на Новий рік
Новорічний вінок на двері
Средний рейтинг
5 из 5 звезд. 1 голосов.